fbpx
Designed by Dooder

Prosty trick, która pozwala zautomatyzować proces zapraszania na własny fanpage ludzi, którzy polubili Twój post.

Jak zapewne wiesz (jeśli nie, to właśnie się dowiesz), możesz wysyłać zaproszenia do polubienia Twojego fanpage’a do osób, które zalajkowały któryś z Twoich postów.

Kliknij na liczbę lajków pod danym postem:

Otworzy się okno, w którym będą widoczne osoby, które ten post zalajkowały (bądź użyły którejś z dostępnych reakcji). Po kliknięciu w „Zaproś”, Facebook wyśle tej osobie zaproszenie do polubienia Twojej strony.

To bardzo łatwy, darmowy i efektywny sposób na powiększenie własnego fanpage’a (Ci ludzie przecież weszli w interakcję z Twoją stroną – powinni więc w większym stopniu niż inni chcieć ją zalajkować).

Wyzwanie robi się w momencie, gdy post ma kilkaset lajków, ponieważ w każdy przycisk „Zaproś” trzeba kliknąć manualnie.

Z pomocą przychodzi TA WTYCZKA. Jest to darmowa wtyczka do Google Chrome’a, która pozwala na automatyzację w/w procesu – co ważne, nie musimy nigdzie rejestrować swojego fanpage’a, ani nawet podawać jego adresu.

Wystarczy ją zainstalować, przejść do powyższego okna z listą osób, które polubiły post i kliknąć przycisk aktywujący wtyczkę:

 

Skrypt automatycznie będzie zapraszał poszczególne osoby, a nawet klikał „Zobacz więcej”, aby rozszerzyć listę o kolejne osoby.

 

Oczywiście wersja darmowa ma swoje limity, jednak dla większości osób prowadzących swoje fanpage będą one wystarczające i nie widzę konieczności wykupywania wersji płatnej.

Ocena: 4+/5

  1. darmowa wtyczka
  2. brak konieczności rejestracji
  3. całkowicie automatyczny proces

  1. darmowa wersja ma swoje ograniczenia
  2. obsługuje jedynie Chrome’a
Total
1
Udostępnień

Podobał Ci się wpis?

Wpisz swój adres e-mail, a poinformuję Cię o nowościach na blogu.

Chcę być informowany o nowych postach i wydarzeniach.